Kategorie e-shopu

Zákaznický servis

(Pracovní dny v 6:30-14:30hod)

Novinky

13.12 2017 Slevy pro další nákup pro registrované uživatele. Pro zákazníky bez registrace se tato sleva nevztahuje. Nakupte nad 2.500,- kč a dostanete slevu 3%.  Nakupte nad 7.000,- kč a dostanete slevu 4%.  Registraci vyplníte při kliknutí na  Registrace nového zákazníka .    

07.11 2017 Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás laserování nožů. Nevíte, co darovat svým kamarádům, rodinným příslušníkům, obchodním partnerům jako dárek k narozeninám, k výročí, jako poděkování za dobrou spolupráci nebo jen tak? Kvalitní nůž zn. Fr. Dick s vylaserovaným logem, jménem, monogramem bude nejen luxusní, ale zároveň originální dárek i pro ty nejnáročnější.  Gravírování do kalené oceli se provádí pomocí CO2 laserem za pomocí CerMark pasty. Logo bude na lesklém povrchu antracitově černé. Ceny jsou individuální, dle rozměrů gravírované části.

12.05 2017 Jsme rádi, že jsme mohli podpořit (sponzorovat) mladé nadějné řezníky v odborné dovednostní soutěži. Osm dvoučlenných týmů z celé České republiky soutěžilo v bourání masa (kýta, plec. bok), vařené výrobě (výroba 4 masných výrobků - jitrnice, tlačenka, játrový výrobek, regionální výrobek) a senzorickém testu (podle hmatu, chuti a čichu označovali 10 vzorků koření). Odborná komise hodnotila dodržování zásad BOZP a hygieny, kvalitu opracování masa, kvalitu třídění ořezu a časový limit.

09.05 2017 Mimořádná nabídka nožů ŠPANĚLSKÉ značky. Doprodej posledních kusů na skladě. Kuchařské nože, Nože na chléb, Kuchyňské nože, Kované nože. SLEVA až 50%. Nože jsou vyráběny z kvalitní oceli a jsou na trhu vedeny více jak 50 let. Veškerou nabídku nožů najdete v kolonce v levém sloupci Martínez & Gascón nože   více info

10.02 2012 Praktická ukázka kostění masa. Podívejte se.   více info
Nahoru